На Рівненщині 10 днів шукали вагітну матір шести дітей

Новиною, яка сколихнула Великі Цепцевичі, навколишні села та район загалом, стало зникнення 37-річної вагітної жінки, яка за невідомих причин пішла з дому в ніч на 19 червня у невідомому напрямку і не повернулася. Марія Вікторівна Кудрик, жителька села Великі Цепцевичі, матір шести дітей, яка чекає на народження ще однієї дитини, розшукувалася впродовж десяти днів родичами, односельчанами, працівниками правоохоронних органів та усіма небайдужими людьми.

Відшукалася аж 29 червня і у тяжкому стані виснаження була відправлена в реанімацію Володимирецької районну лікарню, де й перебуває наразі.

Про стан здоров’я жінки розповідає Тетяна Михайлівна Рябченко, заступник з лікувальної частини КЗ "Володимирецька ЦРЛ":

– 29 червня до нас поступила  жінка, яка близько 10 днів вважалася зниклою. Потерпіла в тяжкому стані, вона вагітна (приблизно 36-37 тижнів). У жінки виснаження, інтоксикаційний синдром; наразі вона перебуває у реанімаційному відділенні. Ми сподіваємося на краще, адже спостерігається позитивна динаміка, – запевнила нас лікар.

На десятий день пошуків, 29 червня, біля 19.00, Марію Вікторівну помітили на околиці села – виснажену, без сил. Відразу надали медичну допомогу, а згодом відвезли у лікарню. Нині життю матері і її дитини нічого не загрожує. На щастя, все закінчилося добре, і жінка дивом змогла дійти до села, пише polissya.net.

Коментарі

Дивно. 10 днів шукали,а вона на околиці села знайшлася. І що нічого не пояснила? Де ж була ця мама?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.