Ошукані рівняни "взяли в облогу" міськвиконком

Третього липня 2013 року в приміщенні Рівненського міськвиконкому оселилися доведені до відчаю після декількох років поневірянь люди.  Вони розповіли, що цю ніч проведуть  на  першому поверсі виконкому, а вже завтра розкладуть матраци прямісінько на асфальті і будуть жити до тих пір, поки не вирішиться їхнє питання. 

Обурені люди пояснюючи свої дії тим, що міська влада і всі інші органи місцевого самоврядування не допомагають вирішити  проблему, зокрема добудувати багатоквартирний будинок та заселитися у нього. За словами вкладників, їх навіть не пускають на сесію Рівнеради для того, щоби вони могли виступити перед депутатами. 

Зі сльозами на очах люди розповідають про свою  біду і звинувачують у всьому начальника УКБ Олега Германа та міського голову Володимира Хомка. За їхніми словами, саме вони блокують будівництво, а О. Герман не підписує потрібних документів для продовження будівництва багатоквартирного будинку. 

На асфальті перед міськвиконкомом люди написали крейдою «Ганьба!» та «Двічі начальник УКБ Герман намагався заборонити наш будинок через фірми «Богдан» та «Рівнебуд», тепер всіма способами перешкоджає будівництву ЗОЛОТОЇ ПІДКОВИ».

Вже завтра люди планують розвісити інформаційні плакати та постелити матраци для подальшого проживання під приміщенням виконкому.

Коментарі

Віктор.
Цікаво як можна створити приватний капітал без допомоги влади і бути незалежним від неї. Якщо таке можливо, то бізнес має величезнї прівілеї і може робити що завгодно, добре бізнесу.
За ваші гроші Вам дадуть все що завгодно, але не те що визамовляли. Людмила Ваші слова мед для окремих категорій сучасного укаїнського бізнесу. Продовжуйте у такому дусі і Вас не забудуть.

Андрій, якщо Ви такий богатий,то заплатіть цим людям з свого карману гроші,щоб добудували їм будинок.Кожний хоче покращення житлових умов зараз....То може всі почнемо кричати,щоб нам дали квартири? Це приватне будівництво,і вони гроші не міській Раді платили...А що тепер хочуть? Нехай звертаються до власника, кому давали кошти свої,кому довіряли....

Не підписують документ,який підтвердить,що місто за наші податки добудує ту розвалину. Так,що читач все вірно написав.

нахолеру нам така влада, управлінці на чолі з найефективнішим менеджером - Хамком?

Ви вмієте читати? де написано що їм хтось має купувати квартири? з статті випливає суть проблеми - що Герман і Хомко якісь документи не підписують, і я так розумію хочуть хабар за підписи, а це вже називається наглість не виконувати свої прямі обовязки!

Цікаво , а чому місто, верніше всі Рівняни повині купувати цим людям квартири? Лише через те що вони хотіли жити в пристижному будинку(всі рівняни памятають круту рекламу "Золотої підкови") і їх спритні оферисти обманули? Краще за ці гроші купити квартири дітям сиротам.

Вони там не вперше і навіть діляться досвідом:)
Алена (Гість) | 30.03.2012, 22:01:04:
"Жителям" новостройки на ул.Гагарина от Золотой Подковы
Большое спасибо вам за вашу поддержку. Для желающих жить в Горисполкоме мы как опытние сторожилы дадим советы :
1.Не берите с собой роскладушек и матрасов , там очень много мягких диванов (хватит на всех) , но к сожалению нет подушек и одеял.
2.Для детей - огромный хол, есть где покататься на роликах и поиграть в мяч.
3.Есть телевизор и телефон , теплый туалет , вода.
4.Кофе предлагают через каждые 5мин. и все , кому не лень.Но к сожалению не кормили ( может из-за того , что мало жили ).
Круглые сутки охранники и милиция будут защищать ваш сон , а если нужно - отганять мух.Можна погулять по лужайке , видеокамера осматривает все дороги - не ограблят .Плюс ко всем удобствам , чтоби писать жалобы , не надо далеко ходить.
В общем условия такие , будто попал в Рай . Мы даже стали задумываться, зачем нам ета розвалина Золотая Подкова на окраине города.
P.S.И последний совет ...хоть там и работают очень хорошие люди , нужно в первый день к концу рабочего дня пригласить депутатов , тогда вас примут за своих со всеми вытекающими последствиями.

Ото вже той Хомко і тут нагад...наслідив

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.