До Рівнеради пригнали "Беркут"

Міська влада Рівного не приховувала того факту, що на сьогоднішній сесії Рівнеради очікує провокацій. Мер міста Володимир Хомко навіть зізнався, що для того, аби відсіяти можливих провокаторів, сьогодні ввели одноразові перепустки.

- Я наказав пропускати, крім депутатів і їх помічників, тільки журналістів, депутатів обласної ради, тих людей, чиї питання слухаються. Щоб відсіяти тих, хто може зірвати засідання сесії, - сказав Володимир Хомко.

Напевно, саме для для підстраховки на цьому засіданні були присутні більше міліціонерів, аніж зазвичай. Також у подвір'ї упродовж дня стоїть автобус із "Беркутом". Мабуть, на всяк випадок міцні хлопці очікують команди втрутитися в засідання міських обранців. Звісно, якщо для того буде привід.

Сьогоднішня сесія прикметна тим, що на ній депутати знову безкоштовно роздають земельні ділянки повз офіційну чергу. Цей факт викликав супротив у громадськості та в опозиційних політичних сил. Тому влада не виключає застосування радикальних дій під час проведення засідання з боку протестуючих.

Нагадаємо, зараз на сесії обідня перерва. Засідання відновить свою роботу о 14.30.

Коментарі

Все правильно роблять, молодці, а то будуть заважати всілякі провокатори комуністичні

Що за одноразові перепустки??? Де вони і ким передбачені? Законом, Конституцією???

На сесію Рінеради не пропускають помічників депутатів Рівненської міської ради, мотивуючи це тим що помічники мали б писати якісь заяви за 10 днів до сесії, щоб допомагати своїм депутатам!!! ГАНЬБА БРЕХУНУ ХОМКУ!

Цирк та й годі...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.