На Рівненщині допоможуть одиноким матерям

На Рівненщині створять обласний центр матері та дитини. У закладі допомагатимуть жінкам, що опинилися у скруті. Тут вони зможуть жити упродовж півтора року. Тим часом одиноких мам консультуватимуть і лікарі, і соціальні працівники.

 Нині ж із ними працюють в обласному центрі соціальних служб сім’ї, дітей і молоді. Так, за минулий рік у закладі  надали 407 індивідуальних послуг 88 жінкам.

Працівники закладу пригадують випадок, коли в центрі упродовж трьох місяців жила молода мама з немовлям. Вона була немісцева, народила дитину, натомість їй не було куди іти – повертатися додому, до матері та брата, що зловживали алкоголем, не могла. Натомість знайшла прихисток у центрі соціальних служб. Немовля лишилося з мамою. У закладі із такими маленькими дітьми ніколи не перебували, він і не пристосований до цього. Жінці допомагали працівники – приносили дитячі речі, ванночку. Зрештою їй знайшли будинок у селі. Тим часом із цією жінкою і досі підтримують зв’язок.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, обласний центр матері і дитини, над створенням якого нині працюють, буде розрахований на 20 мам та 30 дітей. Тут зможуть проживати і вагітні. Їм надаватимуть різні види допомог. Це допоможе уникнути соціального сирітства.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.