У Рівному намагались вкрасти благодійні гроші

У Рівному частішають випадки викрадення скриньок призначених для пожертв смертельно хворим дітям. Ще один такий випадок днями стався у кав’ярні «На Петлюри».

 Близько дев’ятої вечора, до кафе зайшов чоловік і запитав чи ще відчинено, йому пояснили, що кав’ярня зачиняється. Тоді невідомий вхопив скриньку із пожертвами і почав втікати.

Одна із працівниць кафе, мама двох дітей не розгубилася і побігла за зловмисником. Пані Оля розповідає:

- Чоловік, що схожий на наркомана  почав втікати в сторону гаражів, а я побігла за ним, проте наздогнати не змогла. По дорозі він загубив ключі, - розповідає жінка.

- Я повернулася у кав’ярню і відразу зателефонувала власникам, поки вони їхали, я вирішила повернутися до гаражів і подивитися, можливо крадій викинув хоча б порожню скриньку. На щастя, певно злякавшись чоловіків, які були біля гаражів по переду дороги яку йому потрібно було пройти, він лишив скриньку на гаражі – там я її і знайшла.

Жінка розповідає, що сама вилізла на гаражі, дістала скриньку і повернула у кав’ярню.

- Я вкрай здивована, що є люди які можуть забирати навіть у смертельно хворих діток. Не знаю, може хтось впізнає чоловіка за брелком який причеплений до ключів. В міліцію ми не зверталися, бо скриньку вдалося повернути, але тепер думаємо, як можна її закріпити, щоби не можна було зрушити з місця.

Коментарі

Ну як можна назвати таких людей?...((( Оля - молодець.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.