На Рівненщині зібрались активісти зі всієї України. ФОТО

28 червня – 1 липня 2013 року поблизу села Хотинь відбувся молодіжний освітній табір "Youth – ACTING".  Близько сорока активістів з різних міст України приїхали на табір для того, щоб поєднати відпочинок та навчання.

Табір розпочався 28 червня, в День Конституції України.

- Це перший табір який організовувала наша молода організація. 27 червня МГО «Молодь-ДІЄ» виповнилось 6 місяців. На таборі було багато позитивних та негативних моментів.  Проте ми працюватимемо над недоліками, щоб на наступному таборі, через рік, все було бездоганно - розповідає комендант табору та голова МГО "Молодь-ДІЄ" Віталій Примак.

Учасники табору жили у палатках три дні та три ночі. Кожного дня учасників чекала насичена програма не тільки навчанням, а й фізичним навантаженням для деяких учасників.

Першого дня відбулось урочисте відкриття табору. Після знайомства між учасниками громадський активіст Зураб Кантарія розповів про громадську активність молоді Рівного і України та поділився  власним досвідом роботи у громадській організації. 

Ввечері о 23.00 цього ж  дня всіх чекала нічна ватра із засновниками "Молодь-ДІЄ".  Вони розповіли про реалізовані проекти та цінності в молодіжній організації.

Кожного дня на таборі був сніданок, обід, та вечеря. До кожного приготування їжі організатори залучали учасників табору, це надало табору статус “cімейного”. Тренери також допомагали готувати їсти.

Другий та третій дні були дуже насичені, як і відпочинком, так і тренінгами та лекціями.  За два основні дні на таборі учасники почули тренінги із проектного менеджменту та фандрейзингу, як співпрацювати із ЗМІ громадським організаціям та про способи отримання ГО публічної діяльності.

29 червня на ватрі лектором був член редакційної ради сайту чесних новин “ВСЕ” Олексій Кривошеєв. Він розповів активістам про важливість інформації в контексті новин в інформаційному середовищі.

30 червня яскравою подією був тренінг тренера ВМГО “Фундація Регіональних інціатив” Олени Літвішко, на тему - управління конфліктами у команді. 

Як залучати ресурси на громадські та власні проекти на Youth - ACTING” розповів директор центру з розвитку інвестицій в Рівненській області Олександр Осовець.

Ключовою подією табору стала лекція українського історика Ярослава Грицака. Який попри те, що до табору було важко дістатись, зміг знайти час та сили приїхати до молоді. Український історик розповів про цінності людини, про українські цінності та про те, що вони є не тільки позитивні а й негативні. Зокрема до негативних цінностей Ярослав Грицак відніс корупцію, яка фактично гальмує розвиток України.

 1 липня на табір завітав керівник місцевого Рівненського театру «МЕТР» Павло Осіпов. Павло розповів про те, як потрібно готуватись до публічного виступу та як в собі знаходити сили для реалізації нових проектів.

Фіналом зустрічі стало закриття табору, на якому організатори роздали свою першу надруковану брошуру про діяльність організації учасникам.

Закриття супроводжувалось виконанням Гімну України.

МГО "Молодь-ДІЄ" та ВМГО "Фундація Регіональних Ініціатив" планує проводити всеукраїнський табір на території Рівненської області щороку. Табір відбувся за підтримки Благодійного фонду "Богдана Гаврилишина".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.