Рівнян запрошують до благодійності

5 липня у Мультиплексі «Ера» о 17.00 відбудеться благодійний марафон «День народження – час для чуда». Проект є безстроковим, тому взяти участь може будь-хто.

Суть марафону в тому, щоб влаштовуєте свій День народження за звичним сценарієм, однак подаровані кошти пожертвувати на порятунок маленьких сердець, які наразі проходять лікування у Рівненській обласній дитячій лікарні в онкогематологічному відділенні.

Марія Бугаєнко, провідний рівненський бізнес-тренер, психолог, вперше бере участь у благодійному марафоні як організатор і запрошує усіх охочих долучитися до проекту.  

Під час заходу ви дізнаєтеся:    
- Кому наразі найбільш необхідна благодійна допомога 
- Чому варто брати участь у такому заході – версія Марії Бугаєнко 
- Секрети та правила як стати корисним суспільству 
- Хто такий волонтер та як ним стати 

Про все це та багато іншого в цей вечір будуть розповідати Марія Бугаєнко, Євгеній Кірсанов (автор проекту), Анна Ільюк (голова БФ «Скарбниця Надії»), Вікторія Висоцька (директор Мультиплекс «Ера») та гості заходу. 

Під час заходу ви зможете: познайомитися з форматом благодійних заходів; інвестувати будь-яку зручну для вас суму діткам, які , наразі,  проходять лікування в онкогематології РОДЛ; запропонувати свій лот (корисна річ, чи послуга, яка може бути цікавою присутнім гостям) для торгів, кошти від яких теж підуть на благодійність; розширити коло своїх знайомств; розважитись у компанії веселих клоунів: пограти, позмагатися. 

Програма заходу:

17.00 – відкриття 
17.30 – основна частина: виступи,  фуршет, вітання, ігри, конкурси, розваги 
18-30 – розіграш-торги 
19.00 – заключна частина, танці на свіжому повітрі.  

Телефон для довідок: 098 278 16 15, 067 363 6667    

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.