Хто з депутатів Рівнеради передав теплопостачання у приватні руки?

Під час вчорашньої сесії Рівнеради, 4 липня більшість міських обранців визнали переможцем конкурсу на право оренди майнового комплексу КП "Теплотранссервіс" ТзОВ "Рівнетеплоенерго".

За відповідне рішення проголосували 42 депутата, проти – 3, утримались – 1, не голосували – 8.

На початку сесії депутати голосували за відповідне рішення підняттям рук, адже система "Рада" в чергове дала збій.

Після обідньої перерви міські обранці погодились проголосувати за рішення №66 повторно, вже за допомогою електронної системи голосування, яку на той час полагодили.

Отож результати поіменного голосування:

Фото: Роман Денисюк, член Рівненського міськвиконкому

 

Коментарі

а так вірилось, що у депутатів совість прокинеться... Отакі вони справжні народні обранці :( !!!

Хоча...Хахльов їх оптом брав, як баранів-Кривошеєва,Дюга,Поліщука...

Завжди знайдеться провокатор,така шавка,що крикне -бий його.

Продали через газету безкоштовних об'яв:) "Продам журналіста б/в. Дорого":)

Все просто і зрозуміло для всіх журналістів з редакції ОГО була продажність редактора для Хахльова.

Борги Теплотранссервісу штучні...якщо звести дебет з кредитом, боргів майже немає, а це підприємство приречене бути прибутковим. Тим більше, з такими тарифами як сьогодні, коли за опалення однокімнатної квартири треба викласти 400-500 грн. Насправді, це була здача інтересів громади, яку позбавили власності та контролю над стратегічним підприємством. Браво тушкам з батьківщини. І рівнянам варто пам"ятати , що це партія, яка продукує найбільше зрадників в історії сучасної України!

цікаве у Вас тут: але, можливо дехто незнає що у "Теплотрассервіс" вкідували багато(державних) коштів на реконструкцію: це заміна котелень на Київський, мереж, перехід на інші вида палива(пелети) в районі Ювілейного. І тут воно вдруг знову стало банкрутом, борги, те саме що з тролейбусами де керує Загіней. Тому, очевидно Батьківщина, без чиїх голосів в Раді ніколи не буде більшості в ригів на чолі з Хомком здала комунальне підприємство в приватні руки.
p.s а в мене давно бойлер, і те саме я думаю в більшості рівнян, тут не проблема в гарячої води, тут в першу чергу проблема в опалення...де всі рівняни будуть залежати від єдиного приватного монополіста.

Кривошеєн от читаю твої статті і згадую серіал МАРГОША, Толіка Кривошеєна).
Ну невже не можна цікавіший псевдонім придумати)
Плагіат рулить.

По любасу заробити гроші. Але там де сьогодні зароблять близькі до влади чи "сімії" інші будуть збиткові або просто в ж... Тому не варто дивуватися. А рішення ради - правильне, краще зараз дати в оренду за гроші ніж дочекатися, що заберуть даром за борги і взагалі покажуть дулю. Зрозуміло, що Свободі краще всіх облити брудом, але свідомі та думаючі рівняни розуміють в умовах сьогоднішньої України - рішення правильне

Ну не всі ж БЮТівці проголосували "за" - подивіться список. А щодо іншого, то це був звичайний бартер: голосування за передачу Теплотранссервісу голосами Батьківщини в обмін на голосування по земельних ділянках для родичів та людей близьких до тих самих депутатів з Батьківщини. Все просто...

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.