Громадські діячі Рівного поспілкувалися із міліцейськими стінами

У Рівному під стінами обласного МВС відбулася акція на підтримку жителів Врадіївки та проти міліцейського свавілля. Її ініціаторами стали громадські діячі Рівного.

Один із учасників, колишній очільник обласного ДАІ Едуард Герасимчук розповів про суть пікету журналістам (див.відео):

Ця акція протесту була нечисельною та проходила без політичних прапорів. 

До речі, із керівництва обласної міліції до протестуючих ніхто не вийшов. Натомість учасників акції активно знімали на камеру правоохоронці у цивільному.

Мабуть, очільники МВС області подивляться це кіно режисерів-аматорів у своїх кабінетах.

Акція тривала не довго. Кожен бажаючий засвідчив свою повагу міліціонерам у гучномовець, хтось продемонстрував заклики на плакатах і всі розійшлися.

І хоча учасники акції поспілкувалися лише зі стінами обласного МВС, головне, аби ті меседжі, які хотіли донести громадські діячі, дійшли до міліцейських сердець. Навіть попри те, що діалог, як такий, між міліцією і народом не відбувся.

Більше фото у нашій ФОТОГАЛЕРЕЇ

Нагадаємо, 26 червня о 12-й годині ночі у райцентрі Врадіївка (Миколаївська область) два офіцери місцевого райвідділу МВС – лейтенант Дмитро Поліщук та капітан Євген Дрижак – затягнули в таксі 29-річну жінку Ірину Крашкову, яка поверталася з дискотеки, вивезли в лісосмугу, зґвалтували, по-звірячому побили і залишили без свідомості.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.