Рівненський зоопарк заробляє шалені гроші

Про доходи Рівненського зоопарку мер Рівного Володимир Хомко повідомив під час сесії Рівнеради 4 липня. Це керівник міста зробив, коли розповідав про майбутнє будівництво автостоянки біля зоологічного парку.

Нагадаємо, що на дану стоянку з міського бюджету депутати Рівнеради у квітні цього року вже виділили необхідну суму грошей.

- Побудуємо цього року, якщо казначейство не затримає наші гроші, - розповідає Володимир Хомко. - Я у зоопарк не їжджу, але шкода стає, коли приїжджають великі автобуси з Луцька, Житомира і стають вздовж дороги. І діти вздовж дороги йдуть до зоопарку. Побудувавши стоянку, ми зробимо зоопарк ще більше привабливим. Він і так заробляє шалені кошти, а так буде ще більше.

За словами Володимира Хомка. стоянка буде розміщена ліворуч від входу у зоопарк. Щоправда проект будівництва ще не розробили.

До речі, незважаючи на свої "шалені" статки у травні цього року Рівненський зоопарк підняв ціни на квитки.

Коментарі

Любимо родиною ходити до зоопарку, і дуже вражена коли починають поливати "брудом" одне із найкращих місць відпочинку у Рівному. Грошей Вам багато виділяють, сервісу ніякого, та ще й ціни підняли на квитки. Але ніхто не цікавиться, які ціни в зоопарках такого рівня в інших містах. Ви хочете, щоб зоопарк розвивався, кожного року ми бачили знову щось новеньке та цікаве, а ніхто напевно не рахує скільки це коштує. Я ХОЧУ, щоб наш зоопарк ставав ще кращим і був візитівкою для нашого міста, і підняття цін на 5 грн, не так вдарять по нашим кишеням. Якщо сходити на сеанс в кінопалац Ви залишите такі самі гроші, але відпочинок закінчиться рівно за 1,5 год і вражень 100% буде менше. Допомагайте розвивати зоопарк, а не писати про "шалені" гроші і писати гострі коментарі.

Заробляють шалені гроші, а сервісу ніякого. Працюють в зоопарку лише одні хамовиті тьотки. Можна цілу статтю-репортаж про це написати :(

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.