За грабіж та побиття житель Рівненщини сяде за грати на шість років

У серпні минулого року один із жителів Костополя Василь побив декількох чоловіків. Крім того, 21-річний юнак в одного із скривджених ще й забрав золотий ланцюжок з хрестиком. Днями хлопця засудили до шести років позбавлення волі.

Кримінальне минуле Василя не стало на заваді новим протиправним діям. Маючи за плечима дві непогашені судимості, він «заробив» третю.

Наприкінці серпня Василь був «схвильований» від надміру випитого спиртного. Оковита у свою чергу підштовхувала його до героїчних вчинків. Та окрім того, що пити, бити та ламати, юнак нічого не вмів, він спромігся ще й на відверто цинічний грабіж – відібрав у жертви коштовний ланцюжок з хрестиком.

Першою жертвою злочинця став випадковий перехожий на одній із зупинок громадського транспорту в Рівному, наступним – теж випадковий перехожий 24-річний Сергій. І тільки міліція, яку викликали небайдужі перехожі, завадила дебоширу й надалі ображати людей.

Нині суд визнав Василя винним у всіх цих злочинах. Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження у поєднанні з грабежем та насильством, вчиненим повторно, принесли Василеві за всі ці злочини юнак сяде за ґрати на шість років. Про це повідомляє кримінальні новини Рівненщини прес-служба СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.