На Рівненщині через порушення може згоріти ринок

Нещодавно представником Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Рівненській області Віктором Кравцем та начальником Радивилівського районного сектору ГУ ДСНС Геннадієм Ткачуком було проведено перевірку протипожежного стану ринку «Новий», що розміщений на вулиці Четвертного, 13.

Перевірка виявила ряд грубих порушень правил пожежної безпеки. Зокрема: протипожежні проходи між палатками (контейнерами) не відповідають вимогам норм; не завершено облаштування ринку «Новий» автоматичною пожежною сигналізацією; на шляхах евакуації використовуються горючі матеріали (дерев’яні рейки та поліетиленове покриття) біля торгових кіосків №20, №107, №108; контейнери не забезпечені первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками), - про це повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області.

Будинки, споруди, приміщення, пересувні пункти торгівлі, автотранспортні  засоби,  кіоски,  палатки  і  відкриті майданчики ринків мають бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння.  Евакуаційні   шляхи   і  виходи  повинні  втримуватися вільними,  нічим не захаращуватися  і  у  разі  виникнення  пожежі забезпечувати   безпеку   під   час   евакуації  всіх  людей,  які перебувають у приміщеннях будівель та споруд.

Згідно Постанови №29 від 13 червня «Про застосування запобіжних заходів» на міському ринку «Новий», винесеної працівниками державного пожежного нагляду району, у випадку ігнорування виявлених порушень, що в ній відображені, робота ринку буде призупинена до їх повного виконання, починаючи з 10 липня.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.