На Рівненщині зібралися ручні майстри з усієї України. ФОТО

6-7 липня в Радивилівському районі проходив фестиваль народних промислів, традиційної історії та культури Волині «Волинське віче», який присвятили популяризації ручного ткацтва. На фестиваль приїхали відомі фахівці в галузі ручного ткацтва, народні майстри інших напрямів з різних регіонів України та з-за кордону, а також люди, які займаються відтворенням середньовічних ремесел, побуту, обрядів.

Основною частиною першого дня фестивалю став теоретично-практичний семінар «Ручне ткацтво: історія та сучасність», який відбувся в аудиторіях Радивилівського професійного ліцею, пише «Радивилів.net».

7 липня фестиваль продовжився на території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» в селі Пляшева. Чимала увага була приділена ремеслам, проводилися майстер-класи. Окремо підготували спеціальну дитячу програму.

Коментарі

можна падати під стіл:) брехня так зашкалила,що дивуються навіть ваші прихильники:) Юра,не дивуйся,бо якби вона там була,то писала б про Бородинську битву,як у випадку зустрічі Громадської ради при ОДА з Хомком. Жюріаналістка написала,що то прийшли афганці :)

хм) Наталя ти хіба тоже була в Берестечку?)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.