Хор з Рівненщини розважав білорусів

Нещодавно хор СГПП „ Розвазьке” Острозького району Рівненщини побував  в Білорусі з концертною поїздкою.  У Пінський район Білорусі на заключний етап свята- конкурсу „Грай, гармонь! Дзвеніть, переспіви!” аматорів запросив Пінський райвиконком.

 

Аматори з Розважа спочатку дали концерт у селі Валіще, де білоруси захоплено аплодували нашим землякам. Народні пісні  підхоплювались слухачами, публіка сканлувала і витанцьовувала під мелодії хору, яким керує Віталій Хмарук.  Співає у ньому і сам керівник СГПП” Розвазьке” Петро Ягодка ( на фото ліворуч).

Заключний етап фестивлю проходив у селі Поріччя Пінського району і нагадував наш Сорочинський ярмарок. Оскільки виступали там і колективи з Польщі, захід мав міжнародний масштаб, а наші земляки представляли там Україну. Особливо тепло вітали білоруси на фіналі пісню „ Терниця” у виконанні розважців. І хоча журі своє резюме ще не оголосило, поїздка і для розважців, і для білорусів  принесла багато душевної радості і емоцій. Адже пісня кордонів немає! 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.