Рівненські гирьовики поїдуть на Чемпіонат світу

26 - 29 червня у Луганську під егідою Федерації гирьового спорту України проходив Чемпіонат України з гирьового спорту. Це був відбір до збірної команди України для участі в Чемпіонаті світу, що відбудеться на початку жовтня в Афінах.

В Чемпіонаті України взяло участь близько 150 учасників з 15 областей. Збірну Рівненської області очолював заслужений тренер України Леонід Момотюк. У складі команди були: Анастасія Бондар, Оксана Маліновська, Іван Сердюк, Юрій Будько, Юрій Чубаєвський, Микола Фесюк, Іван Макаренко та Михайло Наливайко, - про це повідомляє Рівненський міськвиконком.

З відмінним результатом та званням Чемпіонки України 2013 року повернулася у великий спорт майстер спорту України міжнародного класу, Президент Рівненської обласної Асоціації гирьового спорту Оксана Маліновська. Виконавши вправу ривок гирею 16 кг - 243 рази, що на 28 разів більше нормативу майстра спорту міжнародного класу, вона стала Чемпіонкою у ваговій категорії до 60 кілограм та виборола путівку на Чемпіонат світу. Зазначимо, що рекорд світу в даній ваговій категорії - 254 рази. Можливо, на наступних змаганнях, Оксана стане ще й власницею рекорду світу.

Гідні результати продемонстрували й інші представники збірної Рівненської області. Так, серед юніорів Анастасія Бондар та Іван Сердюк у ваговій категорії, відповідно, до 60 та до 70 клограм вибороли бронзу, Юрій Чубаєвський у ваговій категорії до 75 кілограм - срібло, а Микола Фесюк виконав норматив майстра спорту України та виборов четверте місце.

Потужно виступив також майстер спорту Іван Макаренко. У ваговій категорії до 75 кілограм він виборов срібло серед дорослих з результатом 239 підйоми (103 рази поштовх двох гир по 32 кг а 136 разів ривок). Тепер він сміливо, разом з Оксаною Маліновською, може готуватись до участі в Чемпіонаті світу в Афінах.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.