Рівняни підтримали повстання у Врадіївці. ФОТО

Сьогодні, 9 липня, в рамках всеукраїнської акції солідарності з врадіївцями проти свавілля влади "Зупиніть свавілля – припиніть війну" небайдужі рівняни прийшли на площу перед облдержадміністрацією з метою висловити своє обурення з приводу того, щовідбувається у селищі Врадіївка Миколаївської області

Нагадаємо, 29-річну жінку, яка пізно поверталася додому, затягли до машини, зґвалтували і мало не вбили двоє міліціонерів.

- Ми зібрались тут, щоб сказати: "Досить"! Досить знущатись. Ми завжди знали, що те, що наша міліція з народом – видумка. Наші депутати-свободівці поїхали у той райцентр і побачили там атмосферу терору та страху, - розповів депутат Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.

До облдержадміністрації якраз заходив перший заступник голови Рівненської обласної ради Михайло Кривко, котрий зупинився, щоб сказати своє слово.

- Я і моя політична сила готові підтримати вас. У мене також є діти, мої дівчата ходять по вулиці...Якщо є якісь звернення до облради, то я готовий їх прийняти, - сказав Михайло Кривко.

Ключові слова: 

Коментарі

В них 12 штиків,а в тебе +++ в роті!

доречі Міша сказав, що його фракція "народників" підтримає звернення по Врадіївці на черговій сесії обласної ради. В них там 12штиків..

А свіжішої тролятини не маєш?

В інших країнах як Європи так і латинської Америки на акції протесту йдуть без символіки партій, це спричиняє піар тої чи іншої партії, але Україна дуже особлива країна. Навіть слуги народу йдуть як фраєра(без прапорів), а народ несе все. Це не стосується тільки ВО "Свобода", це стосується всієї нашої політики

Партійних прапорів більше, ніж людей. Схоже на піар політиків на людському горі. Особливо, якщо дивитися на фото, де ведучий любо вітається з представником системи - Кривком.

А що Міша носить у тому портфелі? Чи не бабло часом?

готуються дерибанити землю міста Рівне на чолі з Запорожцем(голова фракції "Батьківщина") та Конощук в.о. голови міської організації "Батьківщина" p.s там черга земельна 2600 людей, а на кону майже 8га, це нонсенс для Рівного)

А де ж рівненська Батьківщина? Як завжди - з регіонами?

РЕСПЕКТі УВАЖУХА!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.