У Рівному на озері Басів Кут безкоштовно навчатимуть плавати

В середу, 10 липня, о 15.00 на озері Басів Кут у Рівному відкривається Соціальна школа плавання. Подія відбудеться в рамках проекту "Збережи життя!".

На цій школі професійні інструктори з плавання упродовж літа щовихідних БЕЗКОШТОВНО навчатимуть плавати усіх бажаючих (дітей і дорослих). Школа плавання мала відкритися наприкінці червня, проте через несприятливі погодні умови її відкриття перенесли на середу, 10 липня. По закінченню Школи кожен учасник отримає сертифікат, який засвідчує те, що людина навчилася плавати.

Соціальна Школа плавання діє на Рівненщині вже третій рік поспіль. Торік вона функціонувала на Хрінницькому водосховищі - рекреаційній водоймі, яку упродовж літа відвідують тисячі мешканців та гостей краю. Ще раніше соціальна Школа плавання діяла на басейні фітнес-центру "ФітнеSSпорт", проте під час першого року навчали плавати виключно дітей із малозахищених сімей м.Рівне.

На фото: Школа плавання у Хрінниках у 2012 році

Відкриття Школи плавання на озері Басів Кут пройде без участі влади чи політиків, адже цей проект - соціальний і організовується виключно однодумцями з активною життєвою позицією. Ініціатор проекту - Роман Яворський. На відкритті планується участь відомої плавчині Катерини Дікіджі, представників Центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", представників громадськості тощо.

Коментарі

Після нашого з тобою спілкування пройшло вже півроку, а я ще лікуюсь...(

"раз поплавав-пів року лікуєшся"

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.