Для рівненських студентів подешевшає проїзд в тролейбусі

У Рівному змінили тариф на одноразовий проїзд у тролейбусі учнів і студентів в другому півріччі 2013 року. Відповідне рішення ухвалили члени Рівненського міського виконавчого комітету. 
— Ситуація на підприємстві "Рівнеелектроавтотранс" дуже складна, але виділити їм кошти просто так міська рада не може, - зауважив міський голова Рівного Володимир Хомко. – Тому вирішили внести програму компенсації пільгового проїзду студентам та учням. Вона вже працювала колись, проте ми її видозмінили. Студенти могли придбати лише пільгові проїздні квитки. Тепер же все буде по-старому. Кондуктори продаватимуть молоді пільгові на 25 відсотків дешевші квитки. А на компенсацію різниці – виділимо на півріччя 400 тисяч гривень. Хоча скільки студентів тролейбуси не перевозять, але кошти виділимо саме в такому обсязі. Чесно скажу – це робиться для того, щоб підтримати підприємство. Це єдиний законний спосіб дати їм хоч трохи грошей. 
Нагадаємо, «Рівнеелектроавтотранс»  має 2,1 мільйона гривень боргу перед пенсійним фондом. З цих коштів тільки 100 тисяч гривень накопичились в червні, - повідомив начальник управління Пенсійного фонду України у м. Рівному Микола Німчук. Є заборгованість з заробітної плати, а з підприємства масово звільняються люди. 
Щоб врятувати підприємство на засіданні міськвиконкому в червні підвищили вартість проїзду в тролейбусах 1,5 гривні. 

 

Коментарі

"Хоча скільки студентів тролейбуси не переводять" - може , Хоча стільки студентів тролейбуси не перевозять?

знову Загіней грабує місто...400тис.грн компенсація))сукі!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.