На Рівненщині дідуся ошукали на 9000 гривень. ФОТО

Пенсіонер з міста Дубно, що на Рівненщині, пан Іван стверджує, що став жертвою медиків-аферистів, пише «ТакеІнфо».

Іван Степанович вже кілька років хворіє. Без допомоги сторонніх, або палиці не може пересуватися.

- Роки три назад відняло ногу. Їздив по санаторіях, по лікарнях, в Рівне їздив. Здав десятки аналізів, пройшов сотні процедур, але конкретно ніхто нічого не може сказати і я вже кидаюся на всі можливості, на все що тільки можна, аби поправити здоров’я.

На початку року пан Іван почув по радіо рекламу київського лікувального закладу під назвою «Регіональний центр здоров’я». Зателефонував, його попросили здати аналізи в поліклініці й їх результат, а також продиктувати по телефону останні записи в лікарняній картці. На основі цього, говорить пенсіонер, йому й поставили діагноз і переконали, що вилікує його чудо масажер вартістю у 2500 гривень.

- Я замовив його, звісно, що він мене не вилікував, але коли ним користуюся то хоч на трішки стає легше. А поки я випробовував цей пристрій на собі, до мене перетелефонували з Києва і попросили, щоб я взяв на себе за 9000 гривень ще два апарати. Та лікарка так ніжно зі мною говорила, пояснювала, думаю, раз так жінка говорить, то потрібно послухати, - розповідає Іван Степанович.

А переконала його псевдо-лікарка в наступному: оформити на себе два медичних пристрої загальною вартістю 9000 гривень і це зі знижкою 50%, й пообіцяла, що невдовзі їх бухгалтер з кур’єром приїдуть, заберуть і перепродадуть іншим людям, а за це пан Іван отримає фінансову винагороду, певний навар.

- Вони не для мене ці прибори, вони через мене, - говорить пан Іван, - вони хотіли на них заробити і мені сказали, що в боргу не залишать. Пообіцяли, що все компенсують, навіть з залишком. А потім, і так вже пів року, кожен раз коли я до них телефоную знаходять безліч причин, чому не можуть забрати. Ось звернувся до вас, журналістів, далі, думаю, напишу заяву в міліцію, бо вони мені останній раз сказали, що на вересень місяць зроблять повернення грошів, але я вже зрозумів, що це чистий лохотрон і я в нього влип.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.