На Рівненщині готуються до зими

Кожен другий заклад соціальної сфери в області вже готовий до нового опалювального сезону, прозвітували заступникові голови облдержадміністрації Володимиру Новаку в департаменті житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності. До зими також підготували 45% житлового фонду Рівненщини, на його модернізацію витратили понад 7,5 мільйона гривень, - про це повідомляє Рівненська ОДА.

Разом із тим подавати теплоносій уже можуть половина котелень Рівненщини і стільки ж мереж - транспортувати. При цьому 3,5 кілометра магістралей довелося замінити. Крім того, до опалювального сезону комунальники підготували майже 85% центральних теплових пунктів. В області вже зарезервували на зиму майже 6 тисяч тонн вугілля, а це третина від потреби. На це все витратили 7 мільйонів 800 тисяч гривень. Ще 2 мільйони 800 тисяч гривень на підготовку до роботи в новому сезоні спрямували водопостачальники. За ці кошти вони модернізували понад 10 кілометрів водопровідних та 6 кілометрів каналізаційних мереж, а також половину очисних споруд та свердловин Рівненщини.

Тим часом шляховики області готують до роботи взимку техніку та резервують матеріал для боротьби зі снігопадами. Розчищати дороги вже може 102 одиниці техніки, а це 64% від запланованого. На склади вже завезли 12,5 тисячі тонн солі та відсіву (трохи менше половини від потреби).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.