Для рівнян проїзд на залізниці подорожчав на 10 відсотків

У 2013 році тарифи на залізничні перевезення підвищаться на 10,1%.

Як повідомляє прес-служба "Укрзалізниці", з 6 червня 2013 року набрав чинності Наказ Міністерства інфраструктури України «Про внесення змін до Коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги». Відповідно до наказу, у середньому за 2013 рік тарифи на перевезення вантажів залізничним транспортом в межах України будуть проіндексовані на 4,6%.

Індексація залізничних тарифів здійснюватиметься поетапно: у червні – на 4%, з 1 липня на 3% та з 1 жовтня на 2,8%. 

Таким чином на кінець 2013 року, порівняно із відповідним періодом 2012 року,  загальний показник індексації тарифів становитиме 10,1%, але визначальним є саме середньорічний показник – 4,6%.

Індексація тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом практично не здійснювалася упродовж 3-х років: 2009-го, 2010-го та 2012-го.

При цьому упродовж останніх років темпи зростання цін виробників промислової продукції випереджають темпи зростання залізничних тарифів. Навіть з урахуванням здійснення індексації тарифів у 2013 році індекс цін виробників промислової продукції, згідно з прогнозами фахівців,  буде вищим. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.