На Рівненщині одиноким матерям надаватимуть житло

Відділення матері та дитини планують облаштувати в обласному соціальному гуртожитку, - про це повідомляє Рівненська ОДА. Саме там певний час зможуть мешкати жінки, що опинилися у складних життєвих обставинах. У відділенні одночасно зможе перебувати 6 мам та 9 дітей. Їм надаватимуть різні види допомоги – від психологічної до юридичної.  

На сьогодні саме ця категорія населення перебуває під найменшою опікою, підсумував заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов. Такі випадки не системні, однак потребують швидкої допомоги. У кожному районі діють центри соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, де надають підтримку жінкам із дітьми, що опинилися у скруті. В Острозькому районі з ініціативи голови райдержадміністрації Василя Думи створили житловий фонд для одиноких мам, які потрапили у складні життєві обставини. В гуртожитку одного з комунальних підприємств виділили кімнати, в яких вони зможуть жити упродовж певного часу.

Тим часом бувають випадки, коли жінки, які через складні обставини хотіли відмовитися від малят, змінюють своє рішення після того, як із ними попрацювали фахівці служб. Водночас є потреба у створенні окремого обласного закладу, де могли б перебувати одинокі мами.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.