На Рівненщині чиновника засудили за махінації з документами

Колишній директор однієї з рівненських землевпорядних організацій у 2009 році вніс до офіційного документа неправдиві відомості, чим завдав збитків державі в розмірі 5 000 гривень. Нещодавно Рівненський міський суд оголосив вирок у цій справі.

Рівнянин Сергій, перебуваючи на посаді директора землевпорядної організації, вчинив службове підроблення. Чоловік, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою подальшого протиправного збагачення, підробив акт здачі-приймання проектно-технічної продукції (робіт, послуг) згідно з договором на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання державних актів на право постійного користування земельними ділянками для ведення лісового господарства на території Кисорицької сільської ради Рокитнівського району, укладеним між приватним підприємством фірмою та державним підприємством «Остківське лісове господарство». Підсудний вніс до акту, який направив до Управління державного казначейства у Рокитнівському районі для подальшого розрахунку за виконані роботи, завідомо неправдиві відомості про реальне виконання робіт з виготовлення зазначеної вище документації, однак фактично жодних робіт виконано не було. На підставі цього акту на рахунок землевпорядної організації з державного бюджету було перераховано кошти. Відтак, внаслідок злочинних дій директора приватного підприємства фірми державі в особі державного підприємства «Остківське лісове господарство» заподіяно шкоди на 5 тисяч гривень.

Допитаний у судовому засіданні свою вину в інкримінованому злочині визнав повністю, у вчиненому розкаявся. Так, 64-річного Сергія визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем). Чоловікові призначено покарання у виді 2 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади та займатися підприємницькою діяльністю на строк 1 рік. Засудженого звільнено від призначеного судом покарання, встановлено йому іспитовий строк терміном на рік. 

На підставі п. 2 ч.1 ст. 49 ККУ Сергія звільнено від кримінальної відповідальності, передбаченої ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) ККУ у зв’язку з закінченням строків давності.   Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівного.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.