Жителі Рівненщини незаконно вирощують наркотичні речовини

8 липня о 16:30 год. в ході проведення оперативно-профілактичної операції «Мак» на присадибній ділянці господарства 54-річної жительки села Дерев’янче Острозького району Ольги було виявлено незаконний посів маку в кількості 930 рослин, які були вилучені, а зразки рослин направлені на дослідження в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр Рівненської області.

Проводилася спецоперація за участю начальника відділу Державтоінспекції Острозького РВ УМВС України в Рівненській області Сергія Мартинюка спільно зі співробітниками сектору кримінальної міліції у справах дітей та сектору дільничних інспекторів.

9 липня 2013 року близько 15:15 год. в ході відпрацювання по операції «Мак-2013» на присадибній ділянці 76-річної жительки Рівненського району Софії було виявлено та вилучено посів снодійного маку в кількості 150 рослин, які було направлено на дослідження в НДЕКЦ.

Також близько 14:00 години в ході відпрацювання по операції «Мак-2013» о 13:30 год. на земельній ділянці 51-річної жительки міста Корець Надії було виявлено та вилучено посів снодійного маку в кількості 153 рослин, які було направлено на дослідження в НДЕКЦ.

Цього ж дня о 14:30 год. на земельній ділянці жителя села Новини 27-ми річного Михайла, було виявлено та вилучено посів рослин конопель в кількості 79 рослин. Також в господарстві Михайла було виявлено та вилучено поліетиленову пляшку, яка пристосована для куріння наркотичних речовин. І рослини конопель, і дану поліетиленову пляшку було направлено на дослідження в НДЕКЦ. Про це повідомляє прес-служба ВДАІ УМВС України в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.