У Рівному відкрили безкоштовну Школу плавання

Сьогодні у Рівному на озері Басів Кут в рамках проекту "Збережи життя!" відкрили соціальну Школу плавання. В її рамках кожен зможе безкоштовно навчитися плавати за допомогою професійних інструкторів. Її організували обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та рівненський громадський діяч Роман Яворський.

Школа діятиме щовихідних на пляжі озера із 15.00 (за умови гарної погоди). На її відкритті побувала відома рівненська плавчиня Катерина Дікіджі. 

Катерина Дікіджі

- Добре, що ця соціальна ініціатива має місце у Рівному, - зазначила спортсменка. - Адже всі ми чуємо про трагічні випадки на воді. І особливо прикро, коли йдеться про дітей. Навчившись плавати діти та дорослі стануть менш вразливими від ризику постраждати на водоймі саме через відсутність навичок триматися на воді.

Організатор проекту "Збережи життя!" Роман Яворський розповів на відкритті, що Школа плавання діє вже третій рік поспіль.

- Торік вона функціонувала на Хрінницькому водосховищі - рекреаційній водоймі, яку упродовж літа відвідують тисячі мешканців та гостей краю. Тоді упродовж літа навчилися плавати близько 800 осіб. - повідав Яворський. - А ще раніше соціальна Школа плавання діяла на басейні фітнес-центру "ФітнеССпорт", проте під час першого року навчали плавати виключно дітей із малозахищених сімей м.Рівне. Цього року разом із "Спорт для всіх" ми організували цю Школу на найбільшій водоймі Рівного. Тож ті рівняни, які не вміють плавати, а це в першу чергу діти, можуть сміливо приходити щовихідних на озеро і навчитися триматися на воді. 

На відкритті Школи плавання окрім уроків на воді відвідувачі пляжу також мали змогу взяти участь у спортивній естафеті, чим охоче скористалися юні відвідувачі рекреаційної водойми.

Більше фото із відкриття у нашій ФОТОГАЛЕРЕЇ

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.