Міліціонер з Рівненщини здав своїх спільників-наркоторговців

Мешканці Рівненської області звертаються до прокуратури зі скаргами на міліціонерів та інших працівників правоохоронних органів. З початку цього року до суду направлено 10 кримінальних проваджень відносно працівників міліції, 2 – відносно податкової міліції.

- Направлено до суду справу по організованій злочинності, до якої причетний колишній працівник податкової міліції. Також у суді розглядають справу Здолбунівського голови податкової адміністрації за вимагання та одержання хабара у 30 тисяч гривень, - повідомив прокурор Рівненської області Василь Присяжнюк під час прес-конференції 10 липня.

Що стосується працівників міліції, то до суду направлено справу міліціонера, який вимагав хабар від іноземців з Польщі та Нідерландів за непритягнення їх до відповідальності. А працівник Дубенської міліції, якого затримали за причетність до торгівлі наркотиками здав двох своїх спільників.

- Правоохоронцям це вигідно, адже він здав реалізатора, - пояснює Василь Присяжнюк. - Після цього із ним пішли на угоду і він погодився на два роки ув'язнення.

Варто зазначити, що відповідно до нового Кримінального процесуального кодексу України є можливість укладання угоди про визнання винуватості між прокурором та підозрюваним чи обвинуваченим.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.