За смерть працівниці прокуратури Рівненщини нікого не покарають

Кримінальне провадження у справі загибелі 19 березня цього року начальника відділу нагляду за додержанням законів Службою безпеки України, Державною митною службою та Державною прикордонною службою у прокуратурі Рівненської області Марії Щупко закрили. Винних не знайшли.

Нагадаємо, що нещасний випадок з 33-річною працівницею прокуратури стався у службовій квартирі будинку 21-Б на вулиці Жукова у Рівному.

- Вона зробила ремонт в квартирі, яку отримала. За тиждень до загибелі встановила кухню та поставила витяжку. Для котла має бути також притяжна витяжка, щоб був приток повітря. Тобто має бути дві труби. А той, хто робив витяжку запхнули трубу туди, де приток повітря, хоча треба було випустити її окремо. Прийшовши, додому вона включила гарячу воду у ванній. Котел почав працювати на повну потужність і все це завернуло (продукти згоряння поступили не в димохід, а у приміщення, - прим.авт.), - розповів під час прес-конференції 10 липня прокурор Рівненської області Василь Присяжнюк.

Як повідомив головний прокурор Рівненщини, у цій справі ніхто не покараний. Працівники, які робили ремонт на кухні загиблої сказали, що незнають, хто під'єднував витяжку.

Фото з соцмережі Однокласники

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.