На Рівненщині зафіксовано фінансові правопорушення на 16 мільйонів гривень

Майже на 16 мільйонів гривень фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, виявили з початку року спеціалісти Державної фінансової інспекції в Рівненській області. Як зазначила на засіданні громадської ради перший заступник начальника Державної фінансової інспекції в Рівненській області Лариса Ковбасюк, майже на 619 тисяч гривень втрат ресурсів виявлено фінінспекторами під час ревізії в 5 професійно-технічних навчальних закладах області.

На 812 тисяч гривень втрат фінансових та матеріальних ресурсів зафіксовано ревізіями фінансово-господарської діяльності Рівненського обласного управління водних ресурсів та його 5 управлінь за друге півріччя 2010, 2011-2012 роки.

- Ризиковою залишається  сфера використання державних ресурсів, у тому числі бюджетних коштів, на оплату робіт, пов’язаних з будівництвом, ремонтами, реконструкціями, вартість та обсяги яких завищені підрядниками, - говорить Лариса Іванівна.  - Загалом, лише з початку року через завищення підрядниками вартості та обсягів виконаних ремонтно-будівельних робіт на 33 об’єктах контролю, виявлено факти незаконного витрачання державних ресурсів на 1536 тисяч гривень.

З огляду на це, за порушення бюджетного законодавства до 60 посадових осіб застосовано заходи впливу. За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 55 досудових розслідувань. До адміністративної відповідальності притягнуто 281 посадову особу підприємств, установ та організацій,  96 – до дисциплінарної і матеріальної відповідальності.

Про це повідомляє прес-служба Державної фінансової інспекції в Рівненській області.

      

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.