Журналісти Рівного вчились захищатися з автоматами Калашникова. ФОТО

Сьогодні, 11 липня, рівненські журналісти знову взяли до рук зброю. Військові з 13-армійського корпусу дали можливість удосконалити навички користування зброєю рівненським працівникам ЗМІ.

Незважаючи на те, що день журналіста відсвяткували ще місяць тому, рівненські військові вирішили зробити журналістам подарунок – організувати навчальні стрільби на Рівненському полігоні. Відповідний прес-тур організували разом з Національної спілки журналістів. Сумістили і приємне з корисним, адже працівники ЗМІ ознайомились з бойовою технікою та перебігом військово-патріотичної гри "Джура".

Цей захід військово-патріотичного виховання молоді триватиме на базі військових частин Дубенського та Рівненського гарнізонів з 9 до 17 липня. Він проводиться активістами гри «Джура» за сприяння 13 армійського корпусу. Протягом тижня 220 дітей з 15 областей України вчитимуться козакувати, тримати в руках стрілецьку зброю, влучно стріляти, долати смугу перешкод та багато інших військових премудростей. 

- Такими акціями ми вже вкотре демонструємо, що українська армія відкрита та тісно співпрацює з народом, зокрема і з молодим поколінням, — зауважив  заступник командира 13 армійського корпусу, полковник Володимир Яцентюк. – А ще чого соромитись – укріплюємо дружні зв’язки зі ЗМІ. Хоча і так ми досить результативно співпрацюємо.

А журналісти теж залишились задоволенні можливістю вдосконалити навички стрільби зі зброї. Після короткого інструктажу – вправно вражали цілі за АК-74. Хтось вправлявся з Калашниковим вперше, а решта вже досвітчені стрільці.

 

Коментарі

Добре, що не влаштували вам дідівщину за неправильні позиції при стрільбі:)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.