На Рівненщині на місці сміттєзвалища збудували спорткомплекс

Замість сміттєзвалища — спорткомплекс. У селі Карпилівка Рівненського району місцевий фермер на місці колишнього стихійного смітника побудував сучасний спортивно-оздоровчий заклад. Тут є міні-футбольне поле зі штучним покриттям, 25-метровий басейн, система саун, а також місць для відпочинку.

Водночас соціально-відповідальний бізнесмен планує і далі розвивати інфраструктуру села. Тож у перспективі поблизу спорткомплексу мають з’явитися криті тенісних корти, стіна для скелелазіння, лижна гірка та дитячий майданчик.

Ще місцевий підприємець хоче відкрити готель, а також кафе. За підтримку всіх починань і сприяння в реалізації нових проектів він дякує місцевій владі. Каже, без допомоги не впорався б із паперовою тяганиною та проходженням усіляких дозвільних процедур. Відтак, люди не мали б у своєму селі потужної сфери обслуговування. Нині ж для здорового способу життя та відпочинку населення є усе необхідне, а щоб сільським дітям змістовне дозвілля було доступнішим, підприємець пропонує їм знижки.

Як повідомляє прес-служба рівненської ОДА, крім того, власник фермерського господарства обробляє 100 гектарів землі поблизу села Карпилівка, займається виробництвом м’ясо-ковбасних виробів та меблів, працевлаштовує місцевих жителів та наповнює бюджет. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.