Учасник ДТП у Рівному втік та залишив наркотики в автівці

11 липня близько 10:00 години ранку в місті Рівне по вулиці Київській на місці скоєння ДТП при огляді автомобіля "Опель Вектра", водій якого залишив місце події, в кишені переднього водійського сидіння було виявлено та вилучено пачку з-під цигарок з набитою всередині речовиною рослинного походження, ззовні схожою на марихуану.

Дану речовину направлено на дослідження в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС України в Рівненській області.

Про це повідомляє прес-служба ВДАІ УМВС України в Рівненській області

 

Ключові слова: 

Коментарі

Незаконний обшук вже називають оглядом, от оборотні в погонах. Санкцію прокурора хай отримають на обшук і в присутності двох понятих це зроблять. Прикольна новина вийшла, про те, як працівники ДАІ порушують закони і підкидають наркотики.

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ !!!
Стаття 30. Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.
Що таке інше володіння особи в контексті ст. 30,31,32 КУ розяснює
ПЛЕНУМ ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В О Ю від 28.03.2008 N 2
Ст. 11 абз. 3. — Як «інше володіння» слід розуміти такі об’єкти (природного походження та штучно створені), які за своїми властивостями дають змогу туди проникнути і зберегти або приховати певні предмети (речі, цінності). Ними можуть бути, зокрема, земельна ділянка, сарай, гараж, інші господарські будівлі та інші будівлі побутового, виробничого та іншого призначення, камера сховища вокзалу (аеропорту), індивідуальний банківський сейф, автомобіль тощо.
Відповідно до ст. 8 КУ
Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.