На Рівненщині підлітків готують до батьківства

На сьогодні в області найнижчий відсоток жінок, які народжують у підлітковому віці та мають небажану вагітність. Водночас на Рівненщині продовжують працювати над питанням відповідального батьківства, аби попередити соціальне сирітство.

Так, уже півтора року в обласному центрі функціонує "Клініка, дружня до молоді". Там підлітки можуть безкоштовно та анонімно отримати консультацію та допомогу психолога, гінеколога, уролога, дерматовенеролога та педіатра. Загалом за минулий рік у "Клініку, дружню до молоді" надійшло 2930 звернень, тим часом цьогоріч спеціалісти проконсультували 1175 молодих людей. Таке відділення медико-соціальної допомоги створили за підтримки Дитячого Фонду ООН/ЮНІСЕФ.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, Рівненщині втілюють ще один проект фонду - "Комунікації у сфері репродуктивного здоров’я та здоров’я матері і дитини". У його рамках відбуватиметься інформаційно-просвітницька робота із майбутніми батьками. Окрім цього, лікарі, які консультують пацієнтів щодо планування вагітності, безпечних пологів, здоров’я та розвитку дітей, зможуть підвищити кваліфікацію.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.