Рівняни отримали безкоштовні електронні ключі

Цього року безкоштовні електронні ключі отримали 13,5 тис. громадян Рівненщини. До представництв акредитованого Центру сертифікації ключів, що діють при територіальних органах  Міндоходів, звертаються як фізичні особи, так і представники підприємств.

Як і раніше, у лідерах серед клієнтів – фізичні особи. У червні вони отримали  майже 2 тис. посилених сертифікатів відкритих ключів, - повідомляє прес-служба Міністерства доходів і зборів України.

Юридичні особи Рівненщини отримали минулого місяця майже 400 цифрових підписів.

Фахівці ГУ Міндоходів відзначають, що цифровий підпис є своєрідним захистом звітності, що надсилається “електронкою”. Однак  сфера застосування підпису не обмежується лише звітуванням. Платники податків також можуть укладати з іншими суб’єктами господарювання договори в електронній формі.

Отримати посилені сертифікати відкритих ключів підприємства, установи, організації та фізичні особи можуть безкоштовно в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів. На сьогодні в області діє три таких пункти: у Рівному, Дубні та Сарнах.

Нагадаємо, що ключі електронного цифрового підпису дають змогу звітувати в режимі он-лайн не лише до органів ГУ Міндоходів, а й до органів державної статистики та Пенсійного фонду.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.