На Рівненщині намагались передати в колонію спиртне та наркотики

В ході реалізації спільних оперативно - розшукових заходів, оперативними співробітниками Катеринівської виправної колонії (№ 46) разом із співробітниками сектору оперативно-розшукової роботи управління та Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області, було затримано двох жителів міста Рівне, які намагалися передати в установу заборонені для використання засудженими предмети. 

- В ході огляду пакетів затриманих осіб, було виявлено дев'ять мобільних телефонів, зарядні пристрої до них, один мобільний планшет, 14 стартових пакетів «Київстар», 1 стартовий пакет «МТС», 1 літр горілки «Хлібний дар», 2,75 літри горілки «Неміроф», 0,5 літри конь'яку «Болград», пиво 6 літрів «Оболонь світле» та два паперових згортки з речовиною рослинного походження ззовні схожа на марихуану - розповів перший заступник начальника управління ДПтС України в Рівненській області Костянтин Мазяр.

По даному факту співробітниками Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області проводиться перевірка. Про це повідомляє управління ДПтС України в Рівненській області

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.