На Рівненщині розвиватимуть лише міста з документами

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак доручив профільним заступникам на місцях пришвидшити поновлення містобудівної документації. Більше того, для тих громад, які над цим уже працюють, зарезервували 700 тисяч гривень в обласному бюджеті. Їх одержать лиш ті, хто виділяє з власної казни гроші на співфінансування, наголосив Володимир Новак.

Тож завдяки спільним зусиллям заплановано розробити схеми планування територій Острозького, Костопільського, Радивилівського та Рокитнівського районів, виготовити генеральні плани 12 сіл, а також селища міського типу Млинів і міста Радивилів, повідомив заступник голови облдержадміністрації. Місцеві бюджети різних рівнів уже виділили на ці цілі понад 3 мільйони власних гривень. Загалом на завершення розробки нових генпланів нині очікують більше ста громад Рівненщини, які працюють на перспективу. Адже саме осучаснена містобудівна документація є запорукою розвитку кожного населеного пункту зокрема та області в цілому, - про це повідомляє Рівненська ОДА.

Завдяки осучасненій містобудівній документації люди зможуть безперешкодно отримати земельні ділянки для будівництва. Крім того, це дозволить пожвавити земельний ринок та залучити кошти в найбільш інвестиційно-привабливі території, оскільки пропонувати під зведення житла, шкіл, дитсадків, ФАПів, спортзалів, реалізації інших соціальних чи бізнесових проектів можна лише ті земельні ділянки, які мають відповідне призначення в містобудівній документації. Тож розвиток сільських територій можливий у тих районах, які подбали про нову містобудівну документацію, підсумував Володимир Новак.

Коментарі

А пришвидшити у який спосіб і яке діло мають профільні заступники районних державних адміністрацій до органів місцевого самоврядування у містах і селах? по Конституції це різні планети. І що це за ручне управління з резервуванням коштів? якщо це спільний загальнодержавний проект то випішіть правила спільної гри. місто з тебе 50% решта від держави, в такий то термін, а то часто саме від браку співфінансування і не виконуються ці проекти. Хоча і з політичної точки зору місцевих чиновників чим менше регламентуючих документів, планів, кадастрів тощо тим їм краще у ручному режимі роздавати дозволи і землю.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.