На Рівненщині затримали нелегальні автівки

Співробітники ДАІ виявили на Рівненщині три автівки, які знаходяться на території України незаконно.

12 липня на стаціонарному посту №3 роти ДПС ДАІ, що в місті Корець, було зупинено автомобіль "MERCEDES-BENZ" під керуванням 28-річного Володимира жителя міста Львів. В ході перевірки було встановлено, що згідно баз даних ДАІ даним автомобілем на територію України через Львівську митницю в’їхав громадянин Польщі Артур. Відтак львів’янин Володимир здійснював керування автомобілем, який знаходиться під митним контролем без дозволу митного органу. Тому в його діях вбачається порушення митних правил згідно ст. 469 Митного кодексу України, - про це повідомляє ВДАІ УМВС в Рівненській області.

Цієї ж доби близько першої години ночі на стаціонарному посту №3 було зупинено автомобіль "ВМW"  під керуванням 32-річного жителя Київської області Олександра. В ході перевірки було встановлено, що даним автомобілем "BMW" на територію України через Львівську митницю в’їхав громадянин України Сергій. Відтак Олександр також здійснював керування автомобілем, який знаходиться під митним контролем без дозволу митного органу. Тому в його діях теж  вбачається порушення митних правил згідно ст. 469 Митного кодексу України.

12 липня ночі на стаціонарному посту №3 роти ДПС ДАІ було зупинено автомобіль "Volkswagen Vento" під керуванням 26-річного жителя Львівської області Мар’яна. В ході перевірки було встановлено, що даним автомобілем на територію України через Львівську митницю в’їхав громадянин Польщі Марек. Відтак громадянин Мар’ян здійснював керування автомобілем, який знаходиться під митним контролем без дозволу митного органу. Тому в його діях теж вбачається порушення митних правил згідно ст. 469 Митного кодексу України.

Коментарі

хто виписував ст.469 МКУ натральний дебіл

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.