У Рівненському перинатальному центрі народилась ще одна трійня

Рівнянка народила одразу троє діток – дівчинку та двоє хлопчиків. Немовлята з’явились на світ в обласному перинатальному центрі. Це перші дітки у рівненської породіллі, розповіла головний лікар медзакладу Вікторія Єнікеєва. На збереженні в перинатальному центрі жінка перебувала декілька місяців і народила малюків на 33 тижні вагітності за допомогою кесаревого розтину, адже мала до цього покази. Першою на світ з’явилася дівчинка вагою 1 690 грамів, згодом народилися її два братики з вагою 1 660 та 1 430 грамів, - про це повідомляє Рівненська ОДА.

Усі діти здорові і наразі почуваються добре, однак виписувати їх медики не поспішають. Нині трійнята перебувають у відділенні дитячої реанімації, адже вимагають посиленого догляду фахових лікарів. Згодом немовлят переведуть у відділення постінтенсивної терапії новонароджених. А як тільки дітки наберуть достатню масу тіла і як слід зміцніють, їх випишуть додому.

Тим часом за п’ять місяців роботи оновленого перинатального центру в закладі народилося 35 двієнь, повідомила Вікторія Єнікеєва. Загалом фахівці закладу прийняли майже 1 300 пологів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.