На Рівненщині на ремонт доріг витратять 140 мільйонів гривень

Цьогоріч на будівництво та ремонт автошляхів спрямують майже 140 мільйонів гривень. Це гроші цільової субвенції з держказни, а також спецфонду обласного бюджету, повідомили в департаменті капітального будівництва. За ці кошти вдасться зробити більше тисячі доріг комунальної власності. Це стало можливим завдяки програмі будівництва сільських доріг. У рамках проекту в 2011 році оновили дорожнє покриття на 744 вулицях, а у 2012 – майже на тисячі.

Загалом фінансування на будівництво дорожньої мережі Рівненщини зростає щороку. Якщо в 2010 році на ці цілі виділили 26 мільйонів гривень, то вже наступного в рамках обласної програми вдалося залучити втричі більше коштів – понад 80 мільйонів гривень (62 мільйони з держказни та 19 мільйонів гривень з обласного спецфонду). А торік на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автошляхів у населених пунктах області спрямували ще більшу суму – понад 100 мільйонів.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, на Рівненщині вдалося збудувати й відремонтувати майже дві тисячі комунальних доріг.

Коментарі

Невже добудують вул.Франка в Клевані -2 ???

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.