Прес-служба Рівнеради рекламує статті про "Свободу" і "донецьких"

Рівненські журналісти отримали розссилку з електронної адреси прес-служби Рівненської міської ради з наступним повідомленням:

"Шановні колеги!

Рекомендуємо вам для ознайомлення статтю «Свобода и донецкие»http://2000.net.ua/2000/v-blogakh/92452, розміщену  16.07.2013 року на сайті тижневика «2000», зміст якої повністю відображає позицію міського голови Рівного Володимира Хомка."

Стаття розміщена на інтернет-сайті тижневика "2000" розповідає про візит віце-спікера Верховної ради, нардепа від "Свободи" Руслана Кошулинського до Донецька. В матеріалі розповідається про контакти свободівця з донецькою бізнес-еклітою та владою і робляться висновки про можливий звязок Партії регіонів та ВО "Свобода".

От тільки незрозуміло, навіщо це міському голові Рівного Володимиру Хомку, якщо він сам завжди наголошує на своїй аполітичності і на тому, що справа міської влади займатись проблемами мешканців міста, а не політичні ігри.

Ключові слова: 

Коментарі

Ну дуже Хомко хоче в Свободу, а для ПР потрібно якось пояснити чого він туди так хоче ось і розсилає релізи, що "тіпа це тоже ПР тільки називається Свобода",я так думаю, що це задумка великого ПіаРтехнолога Максименка.

на рахунок дружби донецьких та свободи справжня правда,за гроші мати тягнибика зробить все...Вона там рулить...

А конспектувати тез не потрібно(як Ви конспектували свого часу класиків марксизму-лєнінізму ) ?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.