На Рівненщині школу залишать без вікон

Рівненська облдержадміністрація відмовилася включити у 2013 році в перелік заходів з енергозбереження НВК "Школа-ліцей" смт. Квасилів. Про це йдеться у відповіді заступника голови РОДА Володимира Новака від 11 липня цього року на запит депутата Рівненської обласної ради Степана Молчана.
"Облдержадміністрація не вбачає доцільності у включенні цього навчального закладу до переліку об'єктів обласної програми енергоефективності на 2011-2015 роки. Керівництво області мотивує це тим, що це питання не підпадає під державну цільову економічну програму енергоефективності розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива. Формально, обласна  влада замість того, щоб знайти кошти і замінити вікна в ліцеї та зекономити теплову енергію, просто відписалася. Водночас, заміна вікон в опалювальний сезон у цьому навчальному закладі дозволила б заощадити чимало бюджетних коштів", - коментує депутат Рівненської обласної ради Степан Молчан.
Енергозбереження для квасилівчан болюча тема, адже жителі селища сплачують одні з найвищих тарифів не лише в Рівненській області, а й в Україні. Неодноразові пропозиції з розрахунками щодо здешевлення теплової енергії надавав депутат Рівненської районної ради Дмитро Сільман. Однак, ані обласна, ані районна влада не зацікавлена у тому, щоб, зокрема, за тепло квасилівчани платили менше.
Нагадаємо, що депутатський запит депутата Рівненської обласної ради Степана Молчана щодо включення НВК "Школа-ліцей" селища Квасилів до обласної програми енергоефективності підтримали більшість депутатського корпусу на сесії 20 червня цього року.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.