На Рівненщині через УПА "Свобода" розпочала війну з нардепом-регіоналом

"Партизанську війну" в поліських лісах розпочала рівненська "Свобода" проти народного депутата від Партії Регіонів Миколи Сороки. Першою ластівкою активності "свободівців" стало поширення агітаціних листівок. 

17 липня  в Зарічному на Рівненщині  "Свобода" провела акцію з інформування мешканців селища щодо звернення 148 народних депутатів до Сейму республіки Польща з проханням "визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу та засудити злочинні діяння українських націоналістів". Свободівці повідомили селян про те, що разом з иншими народними депутатами це ганебне звернення підтримав також депутат-мажоритарник від Партії регіонів Микола Сорока, який пройшов до Верховної Ради за округом, до якого належить і селище Зарічне, повідомила прес-секретар Рівненської обласної організації ВО "Свобода" Вікторія Мамотюк. 

Зауважимо, що на найближчій сесії Рівненської міськради керманич Рівного Володимир Хомко планує висунути кандидатуру Миколи Сороки на звання "За заслуги перед містом" І ступеня. Націоналісти заявляють, що таке висунення принижує мешканців Рівного та области.

Нагадаємо, що 148 народних депутатів звернулися до Сейму Республіки Польща з проханням "визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу та засудити злочинні діяння українських націоналістів". Ця заява викликала широкий суспільний резонанс не тільки в Україні, а й в усьому світі. Адже вперше у світовій історії державні діячі однієї країни звернулися до іншої з проханням публічно принизити їхню націю, їхніх героїв. Серед зрадників України – 119 "регіоналів", 23 комуністи і 6 позафракційних "тушок".

Коментарі

а ти,спитав у людей скільки виродків із оун-бендери вирізали мирного населення,навіть засновник УПА Бульба-Боровець засудив Бандеру про невинні жертви вбиті бандерівцями. Юра-лікуйся,поки ще є психлікарні

Отримали моральну перемогу і фундамент майбутніх деседентів і майбутньої незалежності. Тому нічого ти не знаєш, шановний. Як би Україну не розривали - вона відроджується!

Хочу зауважити, що тролі, які підтримують тут в коментах регіоналів - остання падаль ці чмошники, які не мають права називатися українцями. Без вас країні було б краще, так що валіть звідси і чим подалі ублюдки!

Так ти себе заспокоїти хочеш?Краще побухай....:)))))))))))

Это раньше в 1941 году можно было УПА - ОУН в лесу в схронах отсидется. А сейчас есть тепловизоры и спецтехника ПНВ. С вертолета видно ночью все живое даже на 5 метров под землей. останется только НАПАЛМОМ ПОЛИТЬ или вакуумную бомбу сбросить. Хотя пиндосы делали проще МЕТИЛОРНАЖЕМ ( ЯД ) поливали леса и все... ПИПЕЦ УПА-ОУН будет и ее партизанам. НЕ ПРОВОЦИРУЙТЕ ДЕБИЛИ НАРОД на войну. ВЫ ВОЙНЫ НЕ ЗНАЕТЕ... Погубите себя и Украину разорвут на части и ее НЕ БУДЕТ. С Гитлером уже пробовали против СССР и что...? Получили.

Придурку, я слухав розповіді старожилів в селі, одні (упа) гвалтували, грабували, ставили умови, а другі (совєти) за співпрацю з ними, садили, тобто і ті і ті довбні і ти ДОВБЕНЬ!!!
Йди відсоси у тягнибока

Комуніст, русофіл, чи просто крім шкільних підручників часів СРСР більше нічого не читав?

Чому рік назад ніхто не піднімав питання Волинської трагедії? А тепер, коли Україна стоїть на порозі підписання асоціації з ЄС, раптом знайшлося 148 !!!!! нардепів, які так нехтують власною країною. І хто? Регіонали, комуняки, тушки. Для чого? А для того, щоб асоціація з ЄС не була підписана, бо дуже вже браття-росіяни в Митний союз наполягають вступати. ми не можем підняти з землі жодного знищеного НКВД вояка УПА. То ж і судити їх ми не маємо права. Вони боролись за вільну і незалежну Україну. Боролись так, як вважали за можливе. Вони на власному прикладі показали як треба любити і ненавидіти, і як потрібно боротися і за свою мету віддавати власне життя. І те, що не поляки просять визнати геноцидом проти польського народу, а саме тукраїнці ініціюють визнати свій геноцид - ганьба тим українцям.

+100

вояки УПА герої як мінімум для половини України і це підтверджується даними соцопитувань різних років. В західних областях цей показник трохи більше 73% (http://www.dif.org.ua/ua/archive/press_releases_archive/stavlennu-uchasn...)
До речі, солдати Армії Крайової теж бойовики, але ж Польща не просить Україну визнати їх злочинцями. Навпаки, в Польщі вони "борці за незалежність". Червоні партизани це взагалі здебільшого професійні бойовики, котрі пройшли навчання в розвідшколах. І нічого дивного, це ж війна і вони виконували поставлені перед ними бойові задачі. Але ж Росія не просить Україну, Білорусь чи ту ж Польщу визнати їх злочинцями. Хоча від рук АК і партизанів загинули тисячі мирних людей.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.