Рівнянам презентували оголену виставку. ФОТО

Ізраїльські майстри показали рівнянам "Оголених, але одягнених". Відкриття фотовиставки відбулося вчора, 17 липня, в арт-кав’ярні "Сальвадор Далі" за участі автора – фотографа -  Георгія Столярова та автора – художника - Слави Адама.

Також на відвідувачів чекав невеличкий сюрприз у вигляді боді-арт шоу. Рівненські моделі дефілювали «оголені, але одягнені» і символізували співпрацю двох країн – України та Ізраїлю.

- Немає байдужих людей до людського тіла. Але працювати з людьми складніше. А особливо з оголеними моделями. Тут є момент інтимності, - ділиться фотограф Георгій Столяров.

А от художнику Славі Адаму задали досить провокативне питання: що він відчуває, коли торкається жіночого тіла? На що арт-майстер відповів, що це тяжка і клопітка робота та ніяких еротичних поривів там бути не може.

- Зараз арт-розпис тіла популярний для різноманітних вечірок. До речі, було багато випадків, коли моделі просили їх закрашувати скоріше, тому що ніяковіли. Я для розпису використовую спеціальні матеріали та краски для тіла, які змиваються водою. Але тримаються загалом довго, до трьох днів. В мене був досвід роботи з чоловіками. Але, зазвичай, вони відмовляються робити депіляцію тіла. А от бабусі відмовляються, - додав художник Слава Адам.

Вуха відвідувачів тішив рівненський музикант і вокаліст Олександр Зозуля.

В межах відкриття також провели невеличкий аукціон, де відвідувачі мали змогу придбати три фотосвітлини, виставлені на продаж. Стартова ціна складала 100 гривень. А придбали фотографії за 150, 100 та 200 гривень.

Арт-майстер розповів, що на складний розпис тіла йде більше трьох годин, а з простішими боді-картинами справляється за півтори години.

Також організатори підготували для гостей відкриття фотовиставки "Оголені, але одягнені" "переносну Стіну плачу", де всі бажаючі мали змогу залишити записки з побажаннями, які майстри, по поверненні додому, покладуть в Стіну плачу в Єрусалимі.  

Фотографії можна побачити в арт-кав’ярні "Сальвадор Далі". Виставка "Оголені, але одягнені" триватиме до 20 серпня.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.