Сьогодні комісія Рівнеради обговорить "заслуги" регіонала-борця з УПА

Сьогодні, 14:30 постійна комісія з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю планує розглянути проект рішення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Рівного» та відзнак «За заслуги перед містом».  Питання стооїть першим в порядку денному роботи комісії.

Нагадаємо, що у Рівному вирує скандал навколо визначення володарів звання “Почесний громадянин міста Рівного” та відзнак “За заслуги перед містом”. Рівнян обурила пропозиція спеціальної комісії Рівнеради надати нардепу-регіоналу та екс-губернатору Миколі Сороці відзнаку “За заслуги перед містом” І ступеня. Тим часом подання декількох шановних рівнян відхилили.

Нагадаємо у роботі комісії з розгляду подань брав участь і голова постійної комісії з питань бюджету  фінансів Едуард Галайчук. Та підтримав пропозицію присвоїти Миколі Сороці відзнаку “За заслуги перед містом” І ступеня. 

Тим часом, "партизанську війну" в поліських лісах розпочала рівненська "Свобода" проти народного депутата від Партії Регіонів Миколи Сороки. Першою ластівкою активності "свободівців" стало поширення агітаціних листівок. 

17 липня  в Зарічному на Рівненщині  "Свобода" провела акцію з інформування мешканців селища щодо звернення 148 народних депутатів до Сейму республіки Польща з проханням "визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу та засудити злочинні діяння українських націоналістів". 

 

Коментарі

Сорока якось брав участь в виборах по місту Рівне.Рівняни його не підтримали.Що ще потрібно?

Тече річка Тиса, в ній москальська кров,
Москалів ми били, будем бити знов

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.