Нардеп від Рівнненщини залишився без відпускних

Майже 36 тисяч гривень перерахував на лікування двох онкохворих дітей народний депутат України Віталій Чугунніков. Як повідомили в прес-службі нардепа, таким чином член фракції «УДАР» розпорядився своїми відпускними коштами отриманими у Верховній раді.

У повідомленні прес-служби йдеться про те, що рішення про передачу коштів, які виділяються на оздоровлення народним депутатам, для хворих дітей члени фракції «УДАР» ухвалили колегіально. Кожен нардеп-УДАРівець свої оздоровчі перерахував на рахунок хворих дітей чи лікарні.

- Спочатку у фракції планували взагалі відмовитися від цих коштів. Але коли зясувалося, що в такому разі кошти залишаться у розпорядженні апарату Верховної ради, було ухвалено рішення передати ці гроші дітям, які їх потребують, - розповів Віталій Чугунніков.

Тож депутат від Рівненщини, свої оздоровчі перерахував двом онкохворим дітям з Рівного – Мельник Тамілі та Павловичу Аскольду.

Коментарі

Як? Штаб Чугуннікова особисто з ним не знайомий? О, тоді зрозуміло, чому ви про нього такої гарної думки!

Що зробив? Попіарився на дітях? А гроші все одно поклав у кишеню? Це називається фарисейство.

Бачу пане ви з Чугунніковим "обрізами" мірялися, раз так впевнено заявляєте про єврейство Віталія. Особисто з ним не знайомий, але те, про що читаю в неті, мені подобається. Молодець!!!

Навіть якщо партійна "чорна каса" відшкодує, то все ж дітям допоміг. Чугунніков молодець, бо щось не чув, щоб ще хтось з депів від Рівненщини таке зробив...

Запам"ятайте Євреї (видалено адміністратором) нічого так просто не віддають, тим паче гроші!!! десь зарита собака!!!

Ага, знамо як це робиться - потім депутатам, які зробили такий "благородний крок", партійна "чорна каса" відшкодувала все до копієчки... Хоч би посоромились про таке писати.

Нікчемний сайт і не професійні журналісти

ага, а потім всі будуть нити, що депутати нічого не дають - зажираються.

моя повага та шана за такий вчинок.

Благодійснісю не піаряться.... якби це йшло щиро і від серця, це не пускали б на широкий загал... якщо людина дійсно ЩИРО робить добру справу, вона не буде цим хвастатись... а наші депутати так: комусь шось дав - відразу про це має знати преса.. я радий, що дітки щось отримали, але депутатам треба навчитися не хвалитися благодійсністю.

ото приклад!!!!!!!!!!!!якби так всі депутати робили б, то не було би хворих дітей!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.