Які автівки купують рівняни?

Жителі міста Рівне та області у першій половині 2013 року витратили на покупку нових легкових машин більше 20 мільйонів доларів. Про це повідомляє інтернет автобазар України RST.ua

Загалом з січня по червень цього року включно рівняни поповнили власний автопарк на 876 нових легковиків. Половина з них – це автомобілі вартістю від 17 до 35 тисяч гривень.Частка «бюджетних» машин до 17 тисяч доларів за півроку в Рівненській області склала 35%. Решта 15% від загалу – класи «преміум» та «люкс» дорожчі 35 тисяч доларів.

Цікаво, що, згідно даних авторинку за перші 6 місяців 2013 року, у Рівному та області виявилися одними з кращих продажі нових автомобілів з дизельними двигунами. Їх частка склала 26% від загальної кількості придбаних рівнянами легковиків. Стільки ж за відсотками у Тернополі, та на 1% більше у Чернівцях.

Також, у рівненських автосалонах виявилися одними з найвищих продажів машин SUV, нових позашляховиків та кросоверів – 40%. Більше за півроку було тільки у постійного лідера в цьому класі Одеси – 44%, та у Чернівців – 43%.

Згідно зі статистикою продажів ринку нових авто та реєстрації транспортних засобів, з січня по червень 2013 року включно українці витратили на нові автомобілі майже 2,5 мільярда доларів, придбавши понад 100 тисяч легкових машин.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.