На Рівненщині за грантові кошти облаштовують школи

Заміна старих вікон та дверей у сільських школах, капітальний ремонт системи водопостачання у населеному пункті, а ще облаштування ФАПів та опалення в дитсадках. Ці проекти втілюються в Дубенському районі.

На їх реалізацію вдалося залучити майже 690 тисяч гривень грантових коштів. Адже місцеві громади долучилися до проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Частину цих ініціатив вже реалізували. Так, мешканці села Верба мають якісне водопостачання, а школярі сіл Шепетин та Птича – комфортні умови навчання.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА громади Дубенського району – одні з найактивніших учасників програми ЄС/ПРООН. Загалом в області реалізовують 32 таких проектів (система фінансування – 50 на 50). Таким чином вдалося залучити більше 2 мільйонів грантових коштів.

Окрім цього, на Рівненщині втілюють 8 проектів за системою фінансування 20 відсотків – ЄС/ПРООН, 80 – місцеві громади. Ще 6 проектів, які стосуються альтернативної енергетики (75 відсотків фінансування – кошти ПРООН). 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.