На Рівненщині незаконно відкрили магазин

Прокурором Рівненського району встановлено, що рішенням виконавчого комітету Клеванської селищної ради двом приватним підприємцям було надано дозволи на відкриття магазинів та погоджено їх графіки роботи.

Водночас, положеннями Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» не передбачено необхідності одержання дозволу органу місцевого самоврядування на розміщення об’єкта торгівлі та сфери послуг.

Окрім цього, органом самоврядування було надано дозвіл на реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів у цих магазинах і погоджено графіки їх роботи.

Разом з тим, відповідно до ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» органи місцевого самоврядування не уповноважені проводити видачу дозволів на здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Прокуратура Рівненського району відреагувала на вказані порушення, внісши голові селищної ради подання, яке перебуває на розгляді. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.