Кожен п'ятий Рівненський пенсіонер отримує пенсію через ПриватБанк

Кожний п'ятий Рівненський пенсіонер отримує пенсію за допомогою пенсійних карт ПриватБанку. Як повідомила прес-служба банку, на сьогоднішній день кількість власників пенсійних рахунків і карток ПриватБанку досягло майже 54 тисяч. З початку року в Рівненській філії ПриватБанку відкрито 2500 нових пенсійних рахунків.

- Зручний та безпечний спосіб отримати пенсію приваблює все більше людей похилого віку обслуговуватись в ПриватБанку, - говорить заступник керівника напрямку "Просування соціальних програм" ПриватБанку в Рівненській філії Наталія Костюшок. - Широкий вибір сучасних банківських послуг, спеціальні додаткові переваги та бонуси роблять обслуговування простим і доступним для кожного пенсіонера.

За даними банкірів, найактивніше користуються пенсійними картами в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Харківській та Івано-Франківській областях. При цьому, клієнти-пенсіонери є одними з найбільш "просунутих" у банку - через Інтернет-банк Приват24 оплачують рахунки більше тисячі Рівненських пенсіонерів.

Для зручностей клієнтів на Рівненщині працює 64 відділень, 163 банкомати, 176 терміналів самообслуговування.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.