На Рівненщині газифікують село за шість мільйонів

Нині у Корецькому районі будують понад одинадцятикілометровий підвідний трубопровід. Газівники виділили на це 5 мільйонів 500 тисяч гривень власних коштів. У Світанку блакитного палива чекають 120 господарів.

А ще будівництва цієї магістралі ждуть жителі майже десятка населених пунктів двох районів, оскільки від Світанку трубопроводи прокладатимуть до сіл Бранів, Бокшин, Сапожин і Застав’я Корецького та Вовкошів, Липки, Андрусіїв і Дружне Гощанського.

Насамперед, блакитне паливо отримують ті селяни, які за власні гроші проклали вуличні мережі і роками чекали на запуск газу. Саме ініціативні громади одержують підтримку, а отже й комфорт і затишок. На вирішення проблем селян із кожним роком спрямовують все більші суми. Якщо у 2009 на газифікацію Рівненщини виділяли тільки 9  мільйонів, то торік спрямували майже 90 мільйонів гривень.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, загалом протяжність газових мереж зросла за три роки на понад 700 кілометрів, блакитне паливо отримали майже 11 тисяч  жителів Рівненщини.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.