На Рівненщині шукають небезпечний вантаж

З 15 липня по 11 серпня цього року працівники Державтоінспекції проводитимуть комплекс цільових заходів під назвою «Небезпечний вантаж», які спрямовані на дотримання суб’єктами перевезення небезпечних вантажів вимог Правил дорожнього перевезення таких вантажів.

Як пояснив Андрій Валерко, начальник сектору ОДР та нагляду за станом доріг ВДАІ УМВС, що під час проведення вказаних заходів буде здійснюватися посилений контроль з боку інспекторів ДПС за транспортними засобами, що здійснюють перевезення небезпечних вантажів, та наявність у водіїв необхідних документів. Для проведення цієї роботи будуть залучати представників регіональних підрозділів Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті, - повідомили з прес-служби ВДАІ УМВС України в Рівненській області.

         Найближчим часом на базі регіональних центрів, що здійснюють підготовку водіїв і уповноважених, діяльність яких пов’язання з дорожнім перевезенням небезпечних вантажів автомобільними дорогами, буде проведено навчання інспекторів ДПС з вивчення вимог щодо обладнання та комплектації транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, порядку оформлення та термінів дії дозвільних документів тощо.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.